PRODÜKSİYON

C SINIFINDAN C TAKIMINA

Yapımcılığı Vahdet Erdoğan’ın, yönetmenliğini Bora Onur’un yaptığı ve yıldız kadrosuyla dikkat çeken C Takımı’nın afişi yayınlandı. 90’lı yıllarda not ortalamasına göre oluşturulan sınıf sisteminde tembel öğrencilerin gönderildiği C sınıfındakiler büyüdü ama arkadaşlıkları hiç kopmadı. Yıllar içinde devam eden dostlukta değişmeyen tek şey, başlarını belaya sokmaktaki becerileri oldu. İçinde nostalji, aksiyon ve biraz da hüzün barındıran 2024 yılının en iddialı komedi filmi 16 Şubat’ta sinemalarda izleyici ile buluşacak.

Murat Akkoyunlu, Sera Tokdemir, Toygan Avanoğlu’nun başrolleri paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda; Emir Sefa Yıldırım, aynı zamanda filmin senaryosunu yazan Barış Başar, Hakan Bulut, Ömer Kurt, Billur Pınar Yılmaz, ve Turgay Tanülkü, Abdül Süsler, Dilara Üçüncüoğlu, Mustafa Şahin, Yonca Başak Kurum, Yasemin Sümer ve Öykü Uslu yer alıyor. Filmde Altan Erkekli, Alper Saldıran, Faruk Sofuoğlu, Dost Elver, Aşkım Kapışmak, Cansu Canan Özgen ve aynı zamanda filmin müziklerini yapan Çağatay Akman konuk oyuncu olarak yer alıyor.

''SİL BAŞTAN KAYNANAM'' SİNEMA FİLMİ

GREENART Prodüksiyon ikinci sinema filmi Sil Baştan Kaynanam Aralık 2022'de seyirciyle buluşturdu.


''NASİPSE OLUR'' SİNEMA FİLMİ

GREENART Prodüksiyon ilk sinema filmi Nasipse Olur’u Şubat 2020'de seyirciyle buluşturdu.


Reklam ve Tanıtım Filmleri

Tanıtım filmi, artık kaçınılmaz bir iletişim stratejisi haline gelmiştir. Nitelikli bir tanıtım filmi, markanıza artı değer katar ve daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayarak müşteri sayınızı artırır.


Sosyal Medya İçerik Filmleri

Son yıllarda sosyal medyanın gücü ve konumu neredeyse tartışılamaz bir hal aldı. Greenart Prodüksiyon olarak sizler için izlemeye değer sosyal medya videoları hazırlıyor, hedef kitlenizin beğenisine sunuyoruz.


Radyo Jingle

Hazırladığımız jingle seslendirmesini Sosyal medya paylaşım platformlarında, Web sitenizin introsunda, Radyo Reklamlarında, Telefon Santrali bekletme esnasında, Mağaza içi yayınlarınızda v.b bir çok alanda kullanabilirsiniz.