ORGANİZASYONLAR

youtube 11youtube 22

Öncelikli amacımız hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek. Estetik, kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden istekleriniz doğrultusunda unutulmaz bir organizasyon gerçekleştirmek için partneriniz olarak genç, dinamik ve güleryüzlü ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Müzik, sahne ve ses sistemlerinden, Çadır organizasyonlarına, Ramazan etkinliklerinden, Sanatçı menajerliğine yurt çapında verdiğimiz kaliteli hizmetlerimizle adımızdan sıkça söz ettiriyoruz.

bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sahne şovlarımız ve profesyonel müzik / eğlence anlayışımız ile sektörün güvenilir ve vazgeçilmez firmalarından biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

ÖDÜL TÖRENİ

Merhamet ve Adalet Kısa Film Yarışması Ödül Töreni

Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde, Çekmeköy Belediyesi Tarafından Düzenlenen Merhamet ve Adalet Kısa film Yarışması Ödül Töreni Greenart Organizasyon Tarafından organize edilerek başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

youtubeodultoreni2youtubeodultoreni

FESTİVALLER

Çekmeköy Belediyesi Hamsi ve Horon Festivali

Çekmeköy Belediyesi Tarafından Düzenlenen Hamsi ve Horon Festivali Greenart Organizasyon Tarafından organize edilerek başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

youtubehams2youtubehams1

YARIŞLAR

Longest Night / Run or Ride!

Longest Night / Run or Ride! yarışları Greenart Organizasyon Tarafından organize edilerek başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

youtubelong2youtubelong1

İFTAR PROGRAMLARI

Sokak İftarları

Longest Night / Run or Ride! yarışları Greenart Organizasyon Tarafından organize edilerek başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

youtubesokift1youtubesokift2