AJANS HİZMETLERİMİZ

Grafik Tasarım / Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik ya da marka kimliği profesyonelce yapılmış bir logodan çok daha fazlasıdır. Aslında marka kimliği, müşterilerinizin sizinle ilgili görüşleridir. Müşterilerinizle olan tüm etkileşimleriniz onlara markanızla ilgili bir bakış açısı oluşturmaktadır.

Kurumsal kimliğiniz broşür tasarımınızla ve hatta müşterilerinizin web sitenizde gezinme rahatlığıyla bile şekillenebilir. Yani müşterilerinizin algıları kişisel deneyimle gelişir ve bunları tanımlamak pek de kolay değildir.

Yine de güçlü bir kurumsal kimlik tasarımı ile müşterilerin ilgisini çekebilir ve marka adınızı da bu şekilde güçlendirebilirsiniz.


Masaüstü Yayıncılık

Greenart Ajans, proje yönetimi, çeviri, editing ve dizgicilik aşamalarını harmanlayarak sizlerin sadece müşterilerinizin ihtiyaçlarına odaklanmanıza imkân sağlıyoruz.


PR Hizmetleri

PR her kurumsal firmanın olmazsa olmazıdır. İster hizmet ister ürün satışı gerçekleştirin, öncelikle satış hedefinizi doğru belirlemeniz gerekmektedir. Bunun için de hedef kitlenizi iyi tanımalısınız. Satışı gerçekleştirilecek olan ürün ya da hizmet hakkında kişilerin düşüncelerini öğrenebileceğiniz geri dönüşler alabileceğiniz stratejiler belirlemelisiniz.


Web Tasarım Hizmetleri

Greenart Ajans web grafik tasarımı ve yazılımı, eticaret, seo, logo ve kurumsal kimlik tasarımlarını profesyonelce üretebilen kurumsal bir firmadır.


Sosyal Medya Yönetimi

Greenart Ajans uzman ekibi sayesinde sektörünüze, hedef kitlenize ve markanıza en uygun strateji oluşturulur. Yaratılacak doğru strateji ile Sosyal Medya'da hedeflerinize ulaşabileceksiniz.


İnternet Reklamları

Ajansımız bünyesinde bulundurduğu Reklam Uzmanları tarafından Google Reklamları, Youtube Reklamları, Facebook Reklamları ve Instagram Reklamları yönetim ve planlama hizmetini müşterilerimize sunmaktayız.

Reklamlarınız belirli ülkelerde, bölgelerde veya şehirlerde bulunan ya da işlemenize veya mağazanıza belirli mesafedeki müşterileri hedefleyebilir, web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak, telefonla aranmak veya müşterileri kalıcı hale getirmek gibi farklı amaçlarınız da internet Arama Ağı ve Görüntülü Reklam sayesinde hepsi mümkün.


Profesyonel Fotoğraf Çekimleri

Moda fotoğraf çekimleri, Ürün fotoğraf çekimleri, Mimari fotoğraf çekimleri, Gıda fotoğraf çekimleri, Fabrika fotoğraf çekimleri, Sanatçı albüm kapak çekimleri, 3D çizimler.